• Przechowalnia 0
 • Statystyki
  Produktów: 6096
  Kategorii: 258
  Odwiedzin: 1721525
  Książki beletrystyka
  Do działu beletrystyki przypisaliśmy ksiązki fantastyczne, obyczajowe, powieści z wątkiem kryminalnym lub sensacyjnym, w tym także thillery oraz ksiażki o zabarwieniu erotycznym. Znalazły sie w tym dziale książki zaliczane są jako tzw. literatura rozrywkowa.

  Beletrystyka

  Jeśli uwżasz, że błednie dana książka blednie została jako beletrystyczna, to pomóż nam i zgłoś zauważony błąd.
  Książki Albumowe
  Książki dla dzieci i młodzieży
  Wśród książek dla dzieci i młodzieży oczywiście znajdują się bajki i opowiadania. Wyróznić jednak możemy bajki z obrazkami przeznaczone dla najmłodszych dzieci oraz literaturę na nastolatków. Są opowiadania o przyjaźni, a także opowaidania z dreszczykiem, tzw. straszydła. Młodzież znajdzie w książkach wiele ciekawych przygód i odpowiedzi na młodzieńcze pytania.
  Książki literatura fachowa
  W kategorii książek z literatury fachowej znajdują się generalnie książki, które przekazują specjalistyczną wiedzę z danej dziedziny. Są to wszelekiego rodzaju poradniki i książki specjalistyczne. Pisane często przez naukowców, badaczy i pasjonatów danego tematu, mających dogłębną wiedzę i doświadczenie w przedstawianym temacie.
  Książki literatura faktu
  W dziale z literaturą faktu umieszczone są książki opisujące autentyczne wydarzenia lub postacie. Są m.in.  reportaże, relacje z podróży, książki biograficzne, listy i wspomnienia. Wszytkie te pozycje mają odniesienie do realnych faktów w rzeczywistości.
  książki nauki humanistyczne
  książki o architekturze i budownictwie
  Aktualności
  21-02-2016
  Występujący od kilku dni problem z zalogowaniem się na konto użytkownika został już rozwiązany. Można już się logować. Zapraszamy.
  16-10-2015
  Wszystkich zainteresowanych odbiorem książek w paczkomacie informujemy, że z dniem dzisiajszym pojawiła się możliwość wybrania również płatności w paczkomacie, w trakcie odbierania przesyłki. W koszyku z zamówionymi książkami opcja jest widoczna jako :  Paczkomat - Płatność w paczkomacie - przy odbiorze Mamy nadzieję, że będzie to opcja przydatna dla naszych klientów :)
  30-09-2015
  Wprowadzamy dwie modernizacje mające ułatwić wyszukanie ksiażek : pierwsza zmianana to nowe nazwy i nowy układ kategorii dla książek - wprowadzamy inną systematykę podziału książek. druga zamiana to wprowadzenia możliwości wyszukiwania po haśle - jeśli chcesz znaleźć książki o lotnictwie wystarczy wpisać :jeśli wpiszesz lotnictwo ... otrzymasz wszystkei książki związane ...
  05-08-2015
  Miło nam poinformować, że udało nam się obniżyć koszty opakowania i wysyłki książek. Najniższy koszt doręczenia książki już od 4,50 zł  ! Szczegółowe koszty doręczenia wysyłanych książek poznasz na stronie Wysyłka i koszt (klik).
  01-08-2015
  WAKACYJNA OBNIŻKA CEN KSIĄŻEK ! do końca sierpnia 2015 25% taniej wszystkie książki  Od 1 sierpnia do 31 sierpnia 2015 ceny wszystkich książek zostały obniżkę o 25%. Za kupione książki zapłacisz o 25% mniej, albo jeśli wolisz to za tę samą kwotę co przed promocją kupisz o 25% więcej książek.Promocję tę można łączyć z funkcjonującymi rabatami.Można pobrać cennik skatalogowanych ...
  26-07-2015
  Wprowadzamy proste zasady na jakich przyznawane są Rabaty na zakup książek : KAŻDE 10 ZŁ W ZAMÓWIENIU OTRZYMASZ 1 ZŁ ( 10 % ) UPUSTUW praktyce wygląda to tak : zamawiasz na 10 zł - zapłacisz 9 zł  ... o 1 zł mniejzamawiasz na 20 zł - zapłacisz 18 zł  ... o 2 zł mniejzamawaisz na 30 zł - zapłacisz 27 zł  ... o 3 zł mniej ...zamawiasz na 70 zł - zapłacisz 63 zł  ... o ...
  21-07-2015
  W ofercie pojawiły się nowe powieści, kryminały, poradniki, książki dla dzieci, biografie i wiele innych.Link do działu NOWOŚCI : http://kupksiazke24h.pl/products_new.php
  28-06-2015
  Właśnie umożliwiliśmy szybkie i wygodne logowanie do sklepu poprzez przycisk facebook.menu u góry : ZALOGUJ SIĘ --> Logowanie za pomocą konta: facebook
  20-05-2015
  Miło nam poinformować, że dzisiaj udostępniliśmy do sprzedażysetki nowo skatalogowanych ksiażek. Wśród nich pojawiły się między innymi : powieści, poradniki, książki naukowe, biografie, bajki ... i wiele innych.  Zapraszamy przeglądać i życzymy skutecznych poszukiwań. :)
  Wyświetlanie od 1 do 9 (z 9 pozycji) Stron:  1 
  ...jest pusty

  Cennik

  HTML   CSV

  Akceptuję

  W celu prawidłowego i pełnego funkcjonowania strona korzysta z plików z Cookies. Nasze pliki cookies nie identyfikują Twojej tożsamości, nie zbierają danych osobowcyh.

  Czas wyświetlania strony: 2.506s