• 0,00 zł
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Statystyki
Produktów: 6097
Kategorii: 258
Odwiedzin: 1244852
Książki beletrystyka
Do działu beletrystyki przypisaliśmy ksiązki fantastyczne, obyczajowe, powieści z wątkiem kryminalnym lub sensacyjnym, w tym także thillery oraz ksiażki o zabarwieniu erotycznym. Znalazły sie w tym dziale książki zaliczane są jako tzw. literatura rozrywkowa.

Beletrystyka

Jeśli uwżasz, że błednie dana książka blednie została jako beletrystyczna, to pomóż nam i zgłoś zauważony błąd.
Książki Albumowe
Książki dla dzieci i młodzieży
Wśród książek dla dzieci i młodzieży oczywiście znajdują się bajki i opowiadania. Wyróznić jednak możemy bajki z obrazkami przeznaczone dla najmłodszych dzieci oraz literaturę na nastolatków. Są opowiadania o przyjaźni, a także opowaidania z dreszczykiem, tzw. straszydła. Młodzież znajdzie w książkach wiele ciekawych przygód i odpowiedzi na młodzieńcze pytania.
Książki literatura fachowa
W kategorii książek z literatury fachowej znajdują się generalnie książki, które przekazują specjalistyczną wiedzę z danej dziedziny. Są to wszelekiego rodzaju poradniki i książki specjalistyczne. Pisane często przez naukowców, badaczy i pasjonatów danego tematu, mających dogłębną wiedzę i doświadczenie w przedstawianym temacie.
Książki literatura faktu
W dziale z literaturą faktu umieszczone są książki opisujące autentyczne wydarzenia lub postacie. Są m.in.  reportaże, relacje z podróży, książki biograficzne, listy i wspomnienia. Wszytkie te pozycje mają odniesienie do realnych faktów w rzeczywistości.
książki nauki humanistyczne
książki o architekturze i budownictwie
książki nauki o zdrowiu i medyczne
Znalazły się tu ksiażki, które traktują ogólnie mówiąc o zdrowiu. Trafiły do tego działu książki dla lekarzy, traktujące medycynę fachowo, podręczniki akadamickie dla studentów medycyny oraz książki dla osób chcących poprostu dbać o zdrowie swoje i najbliższych - typowe poradniki zdrowia.
książki nauki społeczne
książki nauki ścisłe
książki nauki przyrodnicze
książki dom i ogród
leksykony
książki naukowe
podreczniki
turystyka
w jezyku obcym
serie
ksiażki wydane przed 1950 rokiem - antyki
Na skróty do książek
do ---> 
Dostawa na całą Polskę
Książki doręczamy pod każdy adres w Polsce.

Skuteczne doręczenie zapewnia 

1) Poczta Polska
2) Inpost - Paczkomaty

 

Filtrowanie produktów
Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz lub skorzystaj z wyszukiwania zaawansowanego.
4. Jeżeli używałeś filtrów ogranicz ilość wybranych opcji.
...jest pusty

Zaloguj się

e-mail:

Hasło:

Ilość produktów w przechowalni: 0

Zobacz

Cennik

HTML   CSV

Newsletter
Zapisz się do naszego newslettera, a będziesz informowany o aktualnych nowościach i promocjach


Nasze książki

Jakie książki sprzedajemy ?


Sprzedajemy książki używane. Nasze regały, są w zdecydowanej większości wypełnione książkami ze zbiorów prywatnych oraz w części z wyprzedaży bibliotecznych. Są to książki dobre, nadające się do dalszego korzystania.

Kategorie tematyczne

Polecamy korzystać z przygotowanych kategorii, w których usystematyzowane zostały nasze zbiory. W kategoriach książki są przedstawiane z zachowaniem kolejności alfabetycznej.

Wspieramy czytanie książek

Jesteśmy miłośnikami czytania i wszystkich zachęcamy do tej najprzyjemniejszej formy spędzania czasu i dzielenia się wrażeniami z nami i innymi użytkownikami portalu.
Zachęcamy szczególnie, aby pisać recenzje książek, gdyż jest to bardzo pomocne innym poszukującym, książek wartych przeczytania, pozwala łatwiej i trafniej wybrać potrzebne i dobre książki.
Mamy zamiar organizować lokalne wyprzedaże i targi książki. Informacje na temat organizacji takich targów i wyprzedaży będą umieszczane na internetowych stronach antykwariatu.

Kupuj tanie książki używane

Warto kupować używane książki, gdyż zazwyczaj są tanie, a napewno są tańsze niż książki nowe. Warto wracać systematycznie do naszego antykwariatu. Za każdym razem możesz znaleźć nowe ciekawe książki. Stale uzupełniamy ofertę o kolejne zdobyte dobre, ciekawe, fajne książki.


Twój miły gest !

Miły Twój gest :

Daj nam LIKE na facebook (klik)

Dziękujemy :)

INFO :

Antykwariat

(od łac.antiquarius – osoba zajmująca się starożytnościami) – firma zajmująca się handlem starymi przedmiotami, mającymi wartość historyczną, estetyczną lub materialną; sklep oferujący antyki bądź książki (głównie używane).

[...]

Rozkwit antykwariatów przypada na wiek XVI i XVII (gł. Włochy, Holandia) oraz, później, XVIII (gł. Francja i Anglia), choć antykwariaty pojawiały się już we Florencji na początku XV w.

W Polsce pierwsze antykwariaty istniały już w okresie oświecenia, jednak dopiero w XIX i XX wieku rozpowszechniły się na terenie całego kraju. W drugiej połowie XX wieku antykami w Polsce handlowała głównie Desa; stan taki trwał do lat 90., kiedy to nastąpił rozkwit prywatnych antykwariatów.

Osoba prowadząca antykwariat to antykwariusz.


Antykwariat, //pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Antykwariat&oldid=37868190 (ostatni dostęp mar. 23, 2014).

Pakiety książek !

Książki dla gości hotelowych

Specjalna oferta dla hoteli, pensjonatów i gospodarstw agroturystycznych.

Mamy przygotowane gotowe pakiety specjalnie wyselekcjonowanych książek pod potrzeby gości hotelowych. Pakiety oszczędzają Państwu czas potrzebny na skompletowanie książek. To my poświęcamy czas, by przygotować ciekawe pakiety książek.

czytaj więcej...
Dostawa na całą Polskę
Książki doręczamy pod każdy adres w Polsce.

Skuteczne doręczenie zapewnia 

1) Poczta Polska
2) Inpost - Paczkomaty

 
Akceptuję

W celu prawidłowego i pełnego funkcjonowania strona korzysta z plików z Cookies. Nasze pliki cookies nie identyfikują Twojej tożsamości, nie zbierają danych osobowcyh.